Automatické brány

automatika_ridic

Při výběru vjezdové kovové brány myslete na variantu s automatickým pohonem. Ušetří vám to do budoucna peníze a čas při kupování samostatné branky a hledání vhodného pohonu. K námi dodávaným branám máme přizpůsobené automatické pohony přesně na míru s vhodným dalším příslušenstvím, jako je výstražný maják, dálkové ovladače, čidla pohybu, vysílače a přijímače atd.

 

Pohodlí - rychlé otevírání

Bránu může otevřít již za pouhých 16 sekund. Tato doba se může lišit, v závislosti na parametrech brány.

 

Bezpečnost

Brána může být vybavena inteligentním systémem pro detekci překážek. Tento systém automaticky zastaví zavírání vrat, když mezi jeho křídly vnikne jakýkoliv objekt.

 

SNADNÁ INSTALACE

Jednoduchá instalace spočívá v přípravě pro montáž, s cílem usnadnit vrtání a montování automatických pohonů. Všechny námi dodávane pohony jsou vyrobeny ve Francii.

 

NIŽŠÍ CENA

Koupí brány v soupravě s automatickým pohonem vás vyjde levněji než koupě odděleně. Ne ke všem branám lze zakoupit pophony v obchodních sítích. 

 

 

VÝHODY NAŠICH BRAN S AUTOMATICKÝM POHONEM

Máte jistotu, že k Vámi vybrané bráně dostanete adekvátní pohon s příslušenstvím.

Rádiové přijímače jsou vybaveny RTS (jsou kompatibilní s ostatními zařízeními v systému)

Vrata jsou připraveny k montáži včetně předvrtaných otvorů (vyhnetete se vrtání a následných nátěrů při poníčení brány)

Kompletní sada montážního stroje

Široká škála designů bran

Kompletní sortiment příslušenství

Profesionální poradenský a prodejní servis

 

Pohodlí a bezpečí kolem domu

Pohodlí a bezpečnost jsou dva atributy, které spojujeme s domovem. No, když je můžete zažít již při vstupu do areálu. To umožňuje otviranim.

Chcete-li zadat ve svých prostorách nemusíte dostat ven z auta vystavuje např. Na vlhkost, nemusíte vzdát slyšet zajímavý rádia nebo přerušit konverzace se spolujezdcem. Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a odcházejí.

Pokud je to nutné, i přes použití automatizace, vždy můžete otevřít a zavřít bránu ručně.

Brána může být vybaven nouzovým akumulátorem, který umožňuje automatické ovládání vrat i při výpadcích napájení.

Není se třeba obávat samovolného zavření brány, třeba že by mohla poškrábat Vaše auto nebo porušit jiný předmět. Systém, když zjistí překážku, automaticky se zastaví.

Náš e-shop KOVOVEPLOTY.CZ využívá soubory cookies k personalizaci obsahu a reklam, zlepšení funkcí a zvýšení efektivity nabídky. Dalším používáním našeho e-shopu souhlasíte s jejich použitím   |    Více o souborech Cookies