Proč oplocení Polargos

  • Poskytuje Vám pocit bezpečí

Oplocením domu našimi systémy budujete stylové zabezpečení kolem svého domu. Naše oplocení se vyznačují pečlivým provedením a vynikající kvalitou. Vynakládáme veškeré úsilí, aby se naši klienti cítili dobře a bezpečně, při výběru našeho oplocení. Promyšlená technologická řešení našich systémů budou chránit vás a váš dům před nezvanými hosty a zvířaty.

  • Zkrášlujete svůj pozemek

Naše oplocení budou ladit se stylem domu a okolí. Zvýrazní jeho vlastnosti a dodají celé usedlosti charakteristický a elegantní vzhled. V široké škále výrobků každý najde oplocení v souladu s individuálním stylem a vlastním očekáváním.

  •  Pohodlně nakupujete

Všechny prvky pro montáž nakupujete na jednom místě. Návod k montáži můžete získat od prodejce nebo si jej stáhnout z fi remních stránek výrobce.

  • Dostáváte výrobek vysoké kvality

POLARGOS, ve snaze přizpůsobit se potřebám Klientů, vyrábí dva typy plotových systémů: potažených vrstvou zinku a natřených práškovou barvou (tzv. systém duplex) a natřených jen práškovou barvou. Každý z těchto typů oplocení se vyrábí s velkou pečlivostí a využitím nejmodernějších technologií.

 

TECHNOLOGICKÉ PŘEDNOSTI

  • Dlouhá životnost rámu - odtokové otvory

Rámy bran a branek mají odtokové otvory pro odtokvody.

Voda srážející se uvnitř oplocení může volně vytékat ven z rámu.

Omezujeme vnitřní rezavění a zamrzání vody uvnitř oplocení.

odtokové otvory

  • Regulovaná šířka mezi sloupky

Použili jsme pozinkované kolínkové závěsy šroubované do sloupků, díky kterým lze regulovat vzdálenost mezi sloupky. Jejich prostřednictvím je možné regulovat vzdálenost mezi sloupky.

regulovatelná šířka

  • Pevný rám

Zapuštěním latí do rámu brány nebo branky získává plotový rám společně s latěmi na pevnosti. Dodatečnou předností je nepřítomnost rzi, která by mohla vytékat ze svisle postavených latí na podklad rámu.

pevný rám

  • Dlouhá životnost kování

Horní a spodní uzávěry brány a závěsy jsoupozinkované. Díky tomuto řešení dosahujemevětší odolnosti proti obroušení a korozi.

dlouhá životnost kování

Dlouholetá protikorozní ochrana – vrstva zinku a vrstva barvy

POLARGOS využívá pro ochranu oceli nyní nejznámější účinnou technologii protikorozní ochrany typu duplex. Spočívá v nanesení zinkového povlaku na povrch oceli
a natření tohoto povlaku vrstvou práškové barvy.
U pozinkovaných povrchů rozhodně prodlužuje jejich protikorozní trvanlivost a posiluje odolnost proti
mechanickému poškození povlaku. Zinek je třicátým prvkem v Mendělejevově periodické tabulce prvků,
ale číslem 1 na seznamu nejtrvanlivější protikorozní ochrany. Protikorozní vlastnosti zinkových povlaků spočívají v tom, že zinek tvoří neobvykle odolné a těžce rozpustné krycí povlaky. Tyto vznikají při kontaktu se vzduchem a vodou. Zinkový povlak chrání ocel mnoho let a nevyžaduje údržbu. Navíc POLARGOS prodlužuje její trvanlivost a dodává oplocení požadované estetické
přednosti nanesením dodatečné vrstvy nátěru
na pozinkovaný povrch.
Jednou z metod, kterou využívá výrobce, je metoda žárového zinkování. Tato technologie využívá difúzní jev spočívající v „pronikání“ atomů zinku do vnější vrstvy oceli během „lázně“ v roztaveném zinku.
Takto se na povrchu ocelového prvku tvoří slitina
železo-zinek. Při vytahování pozinkovaného předmětu
ze zinkové lázně zůstává na vnějším povrchu slitiny vrstva čistého zinku. Přítomnost slitinových vrstev
způsobuje, že zinkový povlak je pevně spojen
s ocelovým podkladem. Naopak natírání práškovou metodou spočívá v nanášení nabitých částic práškové barvy na vodivý povrch kovu. Tato metoda umožňuje
velmi důkladné pronikání barvy a vytváří odolný
a trvanlivý povlak.
Vrstva zinku a vrstva barvy jsou dva navzájem
se dopňující prvky antikorozivní ochrany našich výrobků: zinkový povlak odolává korozi v případě, že je vrchní
vrstva barvy poškozena a vrstva vrchního laku zase chrání pozink před škodlivými atmosférickými či
chemickými vlivy. V neposlední řadě jde také o
estetickou stránku plotových systémů – doplňků
vašich nemovitostí.

protikorózní ochrana5letprotikorozni ochrana

 

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Náš e-shop KOVOVEPLOTY.CZ využívá soubory cookies k personalizaci obsahu a reklam, zlepšení funkcí a zvýšení efektivity nabídky. Dalším používáním našeho e-shopu souhlasíte s jejich použitím   |    Více o souborech Cookies